Jak skonfigurować deskorolkę elektryczną z telefonu komórkowego

Jak skonfigurować deskorolkę elektryczną z telefonu komórkowego
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Deskorolki elektryczne już dawno zdobyły popularność jako wygodny i oryginalny rodzaj transportu w warunkach współczesnego miasta. Jeszcze bardziej ułatwi sterowanie deskorolką aplikacja mobilna Tao Tao, za pomocą której możesz dowiedzieć się o bieżącym stanie swojego urządzenia i skonfigurować jego działanie według własnych potrzeb.

app%25E8%258B%25B1%25E6%2596%2587

Aplikacja odczytuje informacje z twojej deskorolki elektrycznej za pomocą zamontowanego w niej modułu Tao Tao. W ten sposób możesz się dowiedzieć o stanie baterii, temperaturze nagrzania oraz stanie roboczym deskorolki. Pozwoli to w czasie rozpoznać potrzebę naładowania baterii oraz zobaczyć, na ile wystarczy pozostałego naładowania.

Za pomocą aplikacji możesz wyłączać i włączać deskorolkę elektryczną oraz ustawiać wymagany czas przestoju przed wyłączeniem. Po włączeniu deskorolki można ustawiać potrzebną prędkość ruchu, czułość akceleratora oraz reaktywność na zakrętach.

Podczas ruchu w aplikacji Tao Tao możesz zobaczyć, z jaką szybkością porusza się deskorolka. Wyświetlany jest też całkowity przebieg urządzenia. Dodatkowo możesz wyznaczyć przyszłą trasę ruchu na mapie.

Aplikację Tao Tao można bezpłatnie pobrać w Sklepie Play lub AppStore, otrzymując dostęp do pobrania za pomocą specjalnego kodu QR na naszej witrynie. Zainstalowanie aplikacji umożliwi ci nie tylko kontrolę stanu roboczego deskorolki elektrycznej, lecz także personalizację twojego urządzenia.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *